| anonim_4396 a întrebat:

Hey,am un ipad1, si am incercat sa imi fac cont pe appstore,sau pe itunes.Dar mi-a expirat numarul de incercari gratuite. Vreau sa imi fac un cont de itunes de pe calculator,si dupa ceea sa ma loghez de pe ipad, dar fara sa am nevoie de card bancar.Am incercat cu bifeaza casuta none,dar nu mi-a aparut si dureaza o saptamana sa imi fac card visa, si mie imi trebuie acum.Stie cineva? dau funda+vot

1 răspuns:
| Romanu958 a răspuns:

Neaparat trebuie card amavut ipad3 insa mam **** in elcand am vazut ca am de platit bani pentru a descarca so ei niste jocuri, muzica etc.Atunci am luat Android(merge cu google play)si e gratuit numai ca gasesti si jocuri cu bani sad Eu le i-au depe aptoide pe cele care sunt cu bani.