| vivigreen a întrebat:

Daca o sa am ipad, obligatoriu am nevoie de un cont pe itunes? e vreo diferenta intre contul de la itunes si cel de la appstore?

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Asta nu este neaparat obligatoriu sa ai cont. Daca doresti iti creezi cont daca nu, nu faci cont.

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Pai pe itunes poti descarca mai greu dar mai multe lucruri deodata si gratis.Pe appstore sunt unele platite dar nu trebuie sa cauti o ora pentu un widget.Nu nu trebuie sa ai cont la nici una.

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Nu e obligatoriu dar daca vrei sa descarci ceva de acolo descarci si la appstore cea ce descarci e mai diferit dar in concluzie nu e o diferenta prea mare