| Satisfaction a întrebat:

Hey...am vazut o intrebare de genul: "Cum pot sa sterg o intrebare" si am citi un raspuns : poti sa trimiti un mesaj si sa ii rogi sa-ti stearga intrabarea.
Vreau mai multe detalii despre aceasta modalitate de a sterge intrebari! Thx

3 răspunsuri:
| Vasilina a răspuns:

Cred ca la mine ai vazut...
am incercat cum mi s-a spus dar nu am mai primit niciun raspunsbig grin
nu stiu as vrea si eu mai multe explicatiitongue

| iushsm a răspuns:

Eu am pus-o. Poti sa o gasesti pe profilul meu si sa vezi raspunsul de la un experttpu

| Ionela_5966 a răspuns:

Sus in colt scrie CONTACT...Dai clik acolo si iti completezi numele, id, scrii ce vrei sa stergi si ce nemultumiri ai si apoi completezi codul acela mai ingrosat!

Bafta!