| Cosarca_Ionut_1998 a întrebat:

Am o intrebare! si vreau sa ma ajutati de fiecare data cand scriu un mesaj pe facebook si il trimiti apasand de enter imi trimite si la sfarsit,, / " si pe Y:M si pe jocuri online si e destul de enervant sau cand mai sterg scrisu de backspace in loc sa stearga imi adauga multi ////// ce sa fac? dau funda mare pentru cel mai ajutator raspuns

Răspuns Câştigător
| BeaK a răspuns:

S-ar putea ca la setari sa fie ceva setat gresit.Incearca sa te uiti in setarile Fb sau daca nu te poti uita si la cele ale calculatorului! Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundawinking?