| k¡ÐΛ ∫Λ®Λ §ξm∩ξ a întrebat:

Hey. am vazut si eu filmul circul ororilor:asistentul vapirului si am luat si cartea a 2 si mi se pare ca filmul a fost facut dupa primele doua carti ( mie se parea corect sa o faca decat dupa prima cartea )deci voua vi se pare ca filmul a fost facut dupa primele 2 carti. cine rasponde primeste fundita garantat big grin.promit

Răspuns Câştigător
| gux2 a răspuns:

Pai da si mie mi se pare dar cei care au facut filmul au voie sa fac un film dupa mai multe carti cum ar fi The sisterhood of the traveling pants.primul film a fost facut dupa prima care iar al doilea fil dupa urmatoarele trei carti.