| Raluka8 a întrebat:

Hey! Anul acesta termin clasa a VIII-a! Nu stiti ceva locatii faine, dar nu clasice cum ar fi gradina botanica, parcu mare etc. happy?

5 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Data viitoare poate vrei sa specificii ca doresti un loc unde sa desfasoare banchetu de clasa a VIII-a.Nu de alta dar i-ai cam indus in eraoare. Clasa mea o sa il faca la un restaorant, voi ati putea sa vorbiti cu directorea sa organizeze o excursie undeva, poate la munte sau macar tot la un restaorant. Faza cu gradina botanica sau muzee istorice mi se pare o porcarie, Doar terminati clasa a VIII-a, distrati-va si voi un pic.Iti urez multa bafta

| Raluka8 explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

Aaa scuze, am uitat laughing)! ma refeream la poze laughing)

| Raluka8 explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

P.S. este vorba de poze happy

| Raluka8 explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

A da am uitat scuze laughing...e vorba de poze

| Raluka8 explică:

P.S. este vorba de poze happy