| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Anul asta sunt pe a opta si va trebui sa facem poze pentru album si banchet. Deci acum sunt intre doua firme It*s private si F+ si nu stiu exact care sa o aleg. Nu stie cineva cum e sa faci cu ei poze? Cum ies pozele? Cat de repede acuc albumul? Mai stiti voi alte firme care sunt bune pentru a face poze de final de an? Sunt din Cluj.

2 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Salut,si eu sunt tot din Cluj!
Sunt pe a Xa acum si pot sa-ti zic sa nu alegi F+!
Adica, noi am ales aceasta firma, pe sfarsitul lui Mai ne faceam pozele, iar albumul a ajuns in Octombrie...

| pukki111 a răspuns:

Aduc*