| Maddi a întrebat:

Hey! Ar insemna foarte mult pentru mine daca ati lasa si voi un comm micut aici :) http://www.youtube.com/watch?v=1Aj6R6Gb754
Va rog spuneti-mi ce parere aveti:) Daca mai trebuie sa mai odific ceva, daca ar trebui sa ma las de catat, m rog.intelegeti voi :)
Mc :) Pupici :*

2 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Mda, ar fi trebuit sa pui si coverul, si sa spun acum ceva ce multyi ar trebui sa stie nu e cazul tau ca u ai talent, nu pot zice ca explodezi, da pe afara talentul la tine daca ma intelegi, dar nu considera sa renunti la cantat, daca iti vine sa canti; Canta! dar daca unii din voi cant anaspa n-o faceit in public, unii oameni au probleme cu urechea interna.
Cum am zis, data aviatoare baga si coverul, sau macar muzica incet pe fundal, o sa te ajute mult, si am observat, dupa ce am ascultat melodia originala, ca respecti anumite note, si poti urca sau cobora, "deci poti dar iti trebuie exercitiu " ( asta mi-a zis profu de muzica in a 5-a ).

inca un lucru nu incerca sa imiti pe Rihanna, be yourself, si fi relaxata, n-am obs dar presupun ca te incrunti, sau mai bine zis iei acea expresie faciala care multi la inceput de cariera, de cantat, gresesc. Incearca sa pari cat mai relaxata, publicului nu-i place o tipa care se screme pe scena (no offence dar vad asta la tv, si urasc ).
Succes, looking forward to viewing another 1 of your vids, next time with cover (ma refer la negativ ).

| Hibriiiid a răspuns:

Sincer.mai binee lasate. fara suparare.sau incearca alta muzicaa...asta nu ti-se potriveste.scuze.:d