| Alecsanndraa a întrebat:

Hey as avea o intrebare, pentru a intelege mai bine am sa adaug cateva cuvinte, peste 1 sap juma este ziua mamei mele si as vrea sa ii fac cadou un filmulet cu poze de cand era ea tanara(cu acele poze alb negru) si pana acum+o melodie pe fundal etc intrebarea mea este ce programe as putea sa folosesc pentu a iesi ceva super tare si frumos, folosesc proshow gold ce programe as mai putea folosi pentru imagini sunet etc?
si inca ceva; vreau sa-l pun pe un cd/dvd dar as vrea sa stiu cat de mare se vede pe tv eu am LCD cu diagonala de 80 cm si as vrea sa stiu cum se vede daca se vede pe tt ecranu si daca da sa nu se vada reclar sau se vede mik.
help dau fundita

2 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Sonyvegas... dar nu cred o sa te descurci cu el, este cam greu de lucrat cu el. pinnacle studio, iarasi este un pprogram bun, Muvee autoProducer v6. 1. 4. 4, sunt prea multe ca sa le insirez aic, i ti-am spus doar cateva bune, calitatea filmului care vrei sa'l creezi depinde si de calitatea pozelor pe care le ai...

| palaghianu a răspuns:

Gestul tau mi se pare unu frumos si de asemenea o idee buna.Ca program, te sfatuiesc sa folosesti Power Point, inclus in suita Office. Unii poate nu sunt de acord cu mine, insa eu iti garantez ca daca ai gust si vrei sa o faci din inima iese ceva frumos.Nu-ti fa griji cu LCD-ul. Daca imaginile sunt scanate la o rezolutie innalta va iesi ceva frumos. Spor la treaba, si sa speram ca o sa-ti bucuri mama.La multi ani!