| Alecsanndraa a întrebat:

Hey as avea o intrebare, pentru a intelege mai bine am sa adaug cateva cuvinte, peste 1 sap juma este ziua mamei mele si as vrea sa ii fac cadou un filmulet cu poze de cand era ea tanara(cu acele poze alb negru) si pana acum+o melodie pe fundal etc intrebarea mea este ce programe as putea sa folosesc pentu a iesi ceva super tare si frumos, folosesc proshow gold ce programe as mai putea folosi pentru imagini sunet etc?

si inca ceva; vreau sa-l pun pe un cd/dvd dar as vrea sa stiu cat de mare se vede pe tv eu am LCD cu diagonala de 80 cm si as vrea sa stiu cum se vede daca se vede pe tt ecranu si daca da sa nu se vada reclar sau se vede mik.

help dau fundita

3 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Pentru modificarea pozelor poti folosi Photoshop sau Photoscape(asta e mai simplu de folosit). Dar poti face ca pozele sa se vada alb-negru direct cu efect din MovieMaker.Cat despre imagine, cred ca ai si posibilitatea sa alegi rezolutia, deci il poti vedea pe tot ecranul sau mai mic.

| Alecsanndraa explică:

Ce fel de site>?

| ecristinamc a răspuns:

Uite sa iti dau un sfat prietenesc.
Fa videoul nu in proshow ci fa-l pe un site personalizat apoi il incarci pe youtube, din youtube il salvezi in calculator ca un video oarecare... apoi tragi normal pe un cd