| Anna220 a întrebat:

Hey! As dori sa mai fac inca o colectie de lucruri.Eu am colectie de servetele cu 70 de servetele. Dati-mi o idee ce colectie sa mai fac! Dau fundita :* Multumesc!

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Buna,elvetiana22.
1.Colectie de timbre.
2.Colectie de pietre.
3.Colectie de fluturasi din carton.
4.Colectie de brichete.
5.Colectie de bratari.
6.Colectie de chibrituri.
7.Colectie de tablouri.
8.Colectie de poze artistice(le descarci pe imprimanta).
9.Colectie de jucarii din hartie.
10.Colectie de cioburi.
11.Colectie de frunze.
12.Colectie de materiale(de la haine vechi).
Fundita?

5 răspunsuri:
| Lady.Love a răspuns:

Buna!
Poti sa alegi ceva util (cel putin mie asa mi se pare): colectie de oje happy

| τττ a răspuns:

Multumesc de funda.

| Anna220 explică (pentru τττ):

Nu ai pentru ce :*

| Nikola_Ramona_1983 a răspuns:

Cutii de chibrituri,sticle goale de parfumuri sau cutii de parfumuri,bratari dinale tricotate banderole care se poarta acum,sepci,curele,bonuri de casa,brelocuri,iconite,pixuri creioane, rigle, mingi mici, pachete de carti de joc, sunt foarte multe optinui dar fiecare isi alege colectia singur uneori fara sa isi impuna sa o faca stiu pe cineva care are multe pachete de carti de joc tot isi doreste mai multe dar nu recunoaste ca ii place sa le colectioneze lasate purtat de inspiratie

| miya a răspuns:

Hmm ...si eu am facut colectie de servetele disney in specia.Ai putea incepe o colectie cu etichetele hainelorthinking cercei, bratari, esarfe, incvepeti o colectie cu ceva nou pentru tine ceva interesant. funda?:*