| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

Hey! As vrea sa-i placa la un baiat de mine, dar nu stiu cum sa "il cucersc"...Lui ii place de o fata si se da la ea, dar mai flirteaza si cu mine..Nu stiu cum sa fac sa ma placa.Sugestii? FUNDA!

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In nici un caz fiind prea insistenta. Cere-i o carte de care ai avea nevoie,sau cere-i parerea despre un anumit subiect, ori roaga-l sa te insoteasca undeva. Odata deschisa o cale de apropiere, poti castiga,, puncte,, fata de cealalta.

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns:

Da-te pe langa el mai mult si o sa reusesti.winking
Bafta!