| IoanaaxD a întrebat:

Hey, as vrea sa imi povestiti niste povesti, povestioare de groaza... dau funda pentru cea mai buna poveste. happy mersi big grin

Răspuns Câştigător
| wann a răspuns:

Http://spectrulrealitatii.ro/povesti.php, aici ai mai multe, le'am citit si eu, dar nu ma multumeam sa iti dau doar una, sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| costinsilviu89 a răspuns:

Gandeste-te la mine, eu in fata usii tale cu un topor, sparg usa dau in ea sa crape, intru in casa navalesc peste tine, arunc cu lucruri in stanga si in dreapta, observ cablul de la net, il tai, eu plec, tu te panichezi ca nu-ti merge messul, dai semne de schizofrenie, te impiedici si te lovesti cu capul ceva dur... mort.