| DeniiixD a întrebat:

Hey, as vrea sa stiu in ce reviste pot sa gasesc postere cu actorii din "Vampire Diaries" (orice actor).

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Eu mi-am luat azi revista ''Cool Girl Posters'' si are mega poster cu Stefan, Elena si Damon si un poster mai micut (XL) cu Stefan!

bye-bye

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| AngelOnEarth a răspuns:

Cool Girl Poster

| Light_8220 a răspuns:

Da,in CG Posters e unul superlove struck Ar trebui sa ti-l iei

| going7under a răspuns:

Pai intr-un timp posterele cu ei se gaseau prin Popcorn sau Bravo, incearcawinking

| NicoleA a răspuns:

In Cool girl posters vazusem un poster d-laa huuge cu protagonistiibig grin