| filipromina a întrebat:

Hey! as vrea sa stiu si eu niste stranduri cool unde merita sa merg!

Răspuns Câştigător
| EFE21 a răspuns:

Nu mergi la stranduri! Eu le evit ca iadul... in primul rand stii cu cine faci baie raised eyebrows? Nu prea cred, mai mereu intra toti infectii si bubosii, paduchiosii, nespalatii in bazine iar apa este mereu murdara deoarece propietarii nu se chinuie sa dea banii in fiecare zi pentru schimbarea apeiwinking Exclus pentru marile stranduri ale tarii ( Aqua Park Mamaia, Deva, Bucuresti si etc. ).
Te sfatuiesc mai bine sa mergi la un rau de prin oras daca ai, daca nu, exista la majoritatea hotelurilor piscina privata unde te poti balacii, sau la terase happy Sper ca te-am ajutat si mi-am spus opinia! Fundita happy?

1 răspuns:
| ilfenomeno18 a răspuns:

Cara, aqua parca, crangasi