| Adry05 a întrebat:

Hey!happy as vrea si eu niste jocuri fainebig grin [pentru fete] gen daily life, sims etc. dar sa se joace pe net nu sa fie nevoie sa fie descarcate in calculator. daca se poate link. Multumesc anticipat! funda +vot

Răspuns Câştigător
| rockelle75 a răspuns:

Buna!
-stardoll
-lady popular
-imvu
-meez
-frenzoo
-doll and the city
-looklet
-miss bimbo
-my bambino
-gaia online
-habbo hotel
-active worlds
-second life
-there
-world of kaneva
-second life
Pa'pa!

3 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Incearca jocurile dress-up: sunt o gramada de site-uri: http://www.imvu.com/, second life, The sims, lady popular sau miss bimbo sau my bambino scrii pe google "dress-up games".

:)Un sfat: in loc sa iti pierzi viata in fata calculatorului, mai bine ai face mai multe activitati in aer liber! E mult mai sanatos si pana la urma investesti in amintiri.Cand o sa ai 60-70 de ani o sa le povestesti nepotilor tai despre cum te distrai cu prietenii tai, nu despre site-uri. Bucura-te de copilarie!

| ExtraSakadat a răspuns:

IMVU
OurWorld
StarDoll
Barnyard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey...nu stiu jocuri de care cauti u dar ai putea te rog sa imi lasi linkul de la cele doua de care zici...plz