| ralukmik a întrebat:

Hey, as vrea si eu sa stiu daca filmul lui justin bieber va aparea in romania. ca in usa va aparea pe 11 februarie never say never se numeste si vreau sa stiu daca si cad va aparea si in romania...plss help.

Răspuns Câştigător
| StefanJobs a răspuns:

Nu va aparea. Justin a dat un comunicat de presa in care a spus ca 90% fanii din Romania (si in general majoritatea tarilor din Europa de Est) pirateaza albumele si filmele sale si astfel ii va priva de releas-uri oficiale, incercarile de a vinde pe aceste piete fiind nerentabile.
Altfel spus, filmul lui JB nu va aparea prin partile astea ale lumii.

4 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Nu stiu, dar nu prea inteleg ce tema sau ce fel de film va fi acesta. Am vazut asa zisul trailer si il arata pe Justin cantand, etc, adica noi ne uitam cum canta el sau la un film de comedie sau actiune. Daca el canta, atunci nu se mai numeste film, se numeste concert :p. fundita?

| StefanJobs a răspuns:

@LittleCookie: fundita pentru? Practic tu nu i-ai raspuns la intrebare, ci doar ti-ai zis parerea. Si daca il arata pe el cantand in trailer nu inseamna ca el v-a canta tot timpul. Filmul poate fi despre cariera sa. Un film in care se canta se cheama musical, nu concertwinking Incearca sa gandesti. kthx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu tu stii

| justinbieber3388 a răspuns:

Da nu stiu ca si pe mine ma enerveaza tot timpul filmele care apar in america apar exact cand se zice da la noi in Romania apar dupa 5...6 saptamani dupa ce au aparut in america...ce nas da sa ma mut in america!