| WannabeBarbie a întrebat:

Hey! Astept pareri pro si contra anorexie...eu sunt pro.stept pareri pe id-ul wannabe.barbie

6 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Eu sunt contra...Bn recunosc ca sunt grasa dar crede-ma poti muri din cauza asta...

| Kenny a răspuns:

straight face
Ma, tu sti ce e aia anorexie? Una e sa fi slaba, supla si sa ai un corp frumos si alta sa fii anorexica, sa fi un bat si risti sa mori din cauza asta.
Documenteaza'te, cauta pe google, imagini inainte sa vorbesti aiurea.
N-am vrut ca asta sa sune asa dur, dar chiar nu si ce zici.

| Rinnegan a răspuns:

Ne poti da cateva argumente? De ce esti pro in legatura cu anorexia?

| Rain_1754 a răspuns:

Buna Barbie. Si eu sunt Pro. Chestia-i ca. lumea nu prea stie despre ce-i vorba, poate nici tu nu stii prea bine. habar n-am.
Lumea crede ca anorexia e. o boala (si chiar e o boala), dar asta nu inseamna ca trebuie sa fii piele si os. greu de explicat.
De aia am facut un blog, sa informez despre asta, cred ca am destula "experienta". Si nu doar sa informez, ci sa pot vorbi, cunoaste alte pro-ana/mia. Stii tu, chestii de astea.
E nou (blogul). bine, cu timpul o sa scriu.
@Kenny. Si tu stii ce e? Habar n-ai. Nu e nevoie sa ti se vada toate oasele ca sa poti fi considerata anorexica. E doar. felul de-a fi si de-a te comporta. In fine.
Rain.

http://fantezie-proana.blogspot.com

| astamicuta a răspuns:

Http://stiri.rol.ro/......75414.html

cand o sa ajungi la spital sa-mi lasi un mesaj ca vin in vizita cu portocale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CONTRA! si bagati mintile in cap!