| Bebiitzsa a întrebat:

Hey.astepta-ti Pastele?
Ce va place cel mai multe la sarbatoarea asta?

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Imi place dimineata cand toata familia se trezeste si se aduna la masa. Spargem oua (adica dam ''Cioc'' ), mancam Paste si alte bunatati.

Bineinteles ca ''Iepurasul de Paste'' imi va aduce ceva frumos si bineinteles ca imi place ca doar ''Iepurasul'' le-a adus.

Sper ca te-am ajutat:*

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna Bebiitza.Da eu astept cu mare drag aceasta sarbatoare.Imi place foarte mult,la aceasta sarbatoare imi place totul,imi place sa ma duc la biserica,la denii,imi place sa incondeiez ouale, imi place atunci cand rudele mele vin aici, aceasta sarbatoare e minunata.