| anonim_4396 a întrebat:

Hey...ati auzit de firma Elite Casting (modelling) din arad? Ce parere aveti? Se da 200 de euro pe an merita bani? Va rog raspunsuri serioase... cel mai bun raspuns fundita :-D

2 răspunsuri:
| blueskydarkeyes a răspuns:

Mi se pare extrem de prost.200 de euro inseamna 840 de lei.Asta e un salariu mediu pe luna, nu pe an.

| Fytzy a răspuns:

Nu eu primesc bani astia...atat am dat pentru cursuri (cursurile tin 3 luni, dupa cursuri am auzit ca prezinti si primesti bani ) P.S. : pentru cei din arad is aia care cheama fete in fata primariei, langa Mec