| lulu98 a întrebat:

Hey! Avem fani Black Veil Brides pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Lalaloveu a răspuns:

Da! Mie una imi place asa putin!

| lulu98 explică (pentru Lalaloveu):

Ai facebook? Caut o admina pentru un fan-page in limba romanahappy

| TeoPT a răspuns (pentru Lalaloveu):

Îți plac puțin, dar ești fană? Cum vine asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Teo! Ador când ești cu gura mare love struck.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai de gând să dai reply la fiecare răspuns al meu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Și ce dacă. Problemebatting eyelashes?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Ah, acum te-ai oprit din răspuns ca să nu mai am eu la ce da reply, nu?

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am oprit din răspuns fiindcă am ieșit de pe site straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Paranoia e în floare la mine, nu?
Eh, mă aștept la destule chestii, așa și cum lucrurile s-au schimbat între noi. Chiar acum mă uitam la o întrebare mai veche unde ai răspuns și tu. Și era una de aprecieri. Probabil că te-am enervat suficient de tare încât să mă eviți cu toată presiunea ciudată ce o pun pe tine. Nu mai poți să scrii ceva liniștit, că vin eu imediat și comentez. Înțeleg că e enervant, dar te plac atât de mult! Tu nu o să mă înțelegi, probabil mă consideri nebună și te gândești cum să te porți să mă îndepărtezi, ceea ce ar fi păcat dacă ar fi adevărat.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Există o chestie numită mesaj privat, pentru problemele de genul ăsta. De aici trag concluzia că îți place să te dai în spectacol și să te victimizezi. Frumos, n-am ce zice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Dragă, deja nu mai contează. Oricum știu mulți problemele de genul.
Nu mă victimizez din nimic. Crede-mă. Dar mă deranjează! Probabil o să vadă persoana care și-a făcut abonament e stupizi/eronați pe mine și cam atât.
Ok, știu că atrag antipatie, dar dacă-s fraieră... ce să fac.
Și nu îmi place să mă dau în spectacol, dar gândește-te cum e să nu ai mai pe nimeni cu care să discuți, să fii mereu izolat. De fapt nu te gândi, dar ți-am zis motivul pentru care vezi tu asta.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Să fii izolat? Ce-ar fi să ieși de pe TPU și de pe mess și să mai scoți și tu capul pe-afară, să vezi lumea din jurul tău așa cum e ea, să-ți faci prieteni și persoane cu care să împărtășești interese comune? Nu-ți trebuie un batalion de astfel de persoane, una e de ajuns. Dar nu, e mult mai simplu să te dai în spectacol pe TPU. Dar lasă, ce treabă am eu? Tot tu ești aia care se face de râs.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Ai dreptate, mă fac de râs. Am greșit că am lăsat reply aici. Și a degenerat discuția destul de mult. Nu voiam să ajung aici, dar e vina mea.
Nu, nici nu vreau să fiu populară, chiar nu îmi plac persoanele de genul ăsta. Ce, crezi că înainte eram ca acum? Doar că pasiunea mea ciudată obsesivă și TPU-ul m-au adus aici. E foarte complicat, dar vreau să înțelegi că, deși am fost timidă mereu, am avut viață socială.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea îmi pasă dacă ai viață socială sau nu. Dar comportamentul tău denotă că nu ai una.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Așa e, nu mă mai pot ascunde. Mulți au sesizat asta.
Nu fi rău cu mineee sad. Te-am supărat cu comportamentul meu, nu?

17 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Nu.
BVB sucks.

| Lalaloveu a răspuns:

Am dar nu vreau sa fiu admina ca sunt dea la 2 pagini...

| Campean_Andreea_1997 a răspuns:

Here i am! big grin i love BVB!