| theGirls a întrebat:

cateva intrebari pentru baieti, fetele cu parul cret sau drept? cele cu ochii albastrii, verzi sau caprui? cele indraznete sau putin mai timide? cele blonde, brunete, roscate sau satene? cv pareri? tongue

6 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Cele inteligente.

| YoDjSeby a răspuns:

Parul drept, ochii verzi, mai timide depinde de persoana, brunete. cele mai frumoasa (nu zic ca restul nu-s ) depinde de preferinte happy

| Sh0rty a răspuns:

Cele cu parul drept, brunet si cu ochii verzi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Pai in primul rand sa aiba parul ondulat nu neaparat cret sau "lins", ochii nu prea cred ca conteaza, culoarea parului sa fie castianie sa nu fie timide dar nici prea indraznete incat sa fie deja increzute. big grin si sa scoata cv inteligent pe gura atunci cand o deschide.

| St3fan97 a răspuns:

Cretz; albastri; indraznete; brunete!

| Loveyourself a răspuns:

Eu sunt fata dar,as prefera laughing fetele cu parul drept cu ochii caprui, timide, roscate si satenebig grinlaughing