| anonim_4396 a întrebat:

Heybatting eyelashes buna, am o intrebare. anul asta am atestatul la informatica cum ar trebui sa-mi-l fac? despre ce? crying

2 răspunsuri:
| Draaaaven a răspuns:

Titlu atestat : Muntii Apuseni
Pret vechi: 50 RON
Pret nou: 40 RON ( acest pret este valabil pana pe 20. 04. 2012 )
Categorie : Html
Detalii despre atestat : Atestatul despre Muntii Apuseni cuprinde 14 pagini realizate in html, si o documentatie in word de 18 pagini. Este un proiect deosebit, ce cuprinde diferite detalii despre aceasta grupa de munti, detalii despre diviziuni si despre atractiile turistice din zona. De asemenea, atestatul contine o galerie de imagini si un clip video.

| Draaaaven a răspuns:

Nu stiu daca e bine sad eu doar am vrut sa te ajut happy