| Whateverrr a întrebat:

Ajuta la ceva atestatul la informatica?

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

La absolut nimic. Poti sa te stergi la fund cu el.

| sierra1 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Nu-i adevărat, ne revoltă răspunsul tău. E tipărit pe hârtie lucioasă!

| RoCkKiD a răspuns (pentru sierra1):

Imi cer scuze, ai dreptate, conform specificatiilor produsului cred ca e mai potrivita pe post de musama, culoarea specifica va arata superb pe masa din bucatarie. Evident in cazul in care avem un candidat mai curajos sunt aproape sigur ca poate obtine suficiente astfele de documente incacat sa tapeteze cusca patrupedului sau preferat.

| sierra1 a răspuns:

Coeglul nostru cel-frumos-și-deștept zice bine DAR in prima fază, nu-ți strică la dosar/cv

| LPCTSTR a răspuns:

Un fel de recapitulare. Nu are utilitate in viata reala, insa nici sa-ti strici nota pentru ca nu-i gasesti rostul nu e bine.

| Ineys a răspuns:

Daca n-ai facultate de info, probabil te baga pe undeva cu el, dar sa nu speri la cine stie ce salariu. Sa zici mersi daca ajungi pe la 2500-3000 ( desi e cam mult ).

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca te duci la o facultate de informatica dupa, e inutil.