| Danyelytha a întrebat:

Hey:* buna... anul acesta termincls a 8 a. trebuie sa marg la liceu ce liceu m-ati sfatui sa aleg? chiar nu stiu(medie 8) ceva fara multa matelaughing))
vreau ceva profil uman...

as dori cevade genu :makeup, coafura chesti din astea:X:X va multumesc:X:X:X

j FUNDAAA:p:p:p

2 răspunsuri:
| adee_6203 a răspuns:

Du-te la un liceu d artha...sau ceva constructiv pentru tine...

| daianna_8204 a răspuns:

Pai daca vrei fashion. du-te la un liceu de arta pentru ca acolo esti si un sector de fashion decoratiunihee hee
bafta!