| Marius_Gabriel_1996 a întrebat:

Hey buna happy deci pentru inaceput sa va spun ce am patit happy
Am o pagina de 250 k si eram doar eu admin pe pagina. Facebook mi`o blocat contul asa ca o ramas doar un admin pe pagina. e de incredere ma lasa sa stau pe contul lui dar problema este ca eu am nevoie sa fiu administrator din nou deoarece eu dac reclame la diferite companii si primesc bani
Daca stie cineva cum sa ma ajute va rog spuneti-mi si voi da funda!
Plus daca aveti o pagina va fac pub la pagina proprie happy

1 răspuns:
| Daniel_Cristea_1999 a răspuns:

Am eu pagina proprie " Nefumatoru' ", pai... eu zic sa.ti faci un cont nou. si apoi sa iti dea pagina inapoiwinking