| anonim_4396 a întrebat:

HeY buna,,, plac un baiat mai mare ca mine cu 6 ani,,, Este dragut, frumos, brunet, ochii caprui, nici inalt nici scund,, genul d baiat care il ador,,, Lam cun din intamp,, Venise cu un amik d al meu p afara.,, M'am ind la prima vedere d el.,, Dupa 3 zile,, i-am zis daca vrea sa se comb cu mine ( o greseala enorma) el a zis ca are pr,, dar dupa a zis ca sa mai astept,, ca poate peste vreun an, doi,,, si l-am intrebare dc? el a rasp ca e prea ocupat cu scoala,, ca el e la liceu in ploiesti eu sunt la scoala in alta parte,,, In fine aveam oare cum o relatie,, sau o minciuna,,, sau doar o amicitate mai puternik,, dar eu simt ca tine la mine si eu il plac foarte mult.Aseara ne'am int. a fost foarte romantic,, era strazile pustii si era foarte frig si numai noi 2. A fost ca in filme,,, IN fine momentul "romantik" la strikat un var de al meu. am mai stat putin si dupa, varul meu a plecat cu el spre casa lui iar eu spre casa mea.Lam intrebare p varul meu ce zicea desp mine,, el a rasp ca nimic,,, dar dupa a zis ca a vb despre o vecina d a mea proasta rau,, si are un par in fiecare zi nepieptanat si niste haine ca la ghena iar eu sunt total diferita d ea,, si varul meu mi-a zis ca zicea baiatul acesta ca " ma iti dai seama cum va arata peste vreun an doi?" si m-a durut foarte mult cand mai zis varul meu, acum nu stiu ce sa fac pentru ca varu meu minte si cam mult si nu stiu daca ma mintit sau nu,, si a mai zis ca la intr daca e cu mine si el a rasp ca nu asta e adv si la mai intrebare daca ii place de mine el a zis ca da, sunt frumoasa dar nu are cum sa se comb cu mine acum.Varul asta minte cam mult ori e advarat,,, pff poate imi face doar idei. nu stiu ce sa zic,, Eu sunt l-am asteptat pe el,, dar cand am vz ca nu mai da niciun semn d viata m-am comb cu amicul acela al meu. dupa am mai avtu un pr si m-am desp din kauza lui de el. dupa am avut alt pr dar din nou a intrat el si l-am parasit si p ultimul. acum eu sunt decisa sa tin legatura cu el pana cand el va fi multumit de mine.

In fine,, Trebuie sa mai zic ceva,,, acum ktv zile i-am spus unei colege de el, dar i-am zis si ca e,,, POCAIT,,, eu nu am nimic inpotriva deoarece si ei sunt oamenii dar colega mea a inceput sa tipe la mine sa imi spuna ca fac o prostie ca eu sunt rebela si el e pocait,,, m-a durut cuv colegeii mele dar vedeti voi ea nu il cunoaste nu la vz niciodata si nici nu vrea sal vada,, si ink ceva in fiecare duminica ma duc p strada cu adunarea lui si doar asa ne vedem,, doar samb sau duminica! ce ziceti fac un lucru gresit ca il astept? fac un lucru gresit ca m-am ind d un pocait? ce sa fac cu varul meu? dar cu acest baiat? cum ii voi explic colegei mele? Vreau sa fiu cat mai repede cu acest baiat

plzz ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

laughinglaughing ai fost foarte amuzanta. Nu cred ca se gan la asa ceva il cun foarte bine si e rusinos :X:X cu mine,,,, mersi oricum pentru ajutor,, sti ai si uh dreptate sa nu mai cred ce zice toate tarfele si toti idiotii mincinosii prekum varul meu

| Viviluka a răspuns:

Mda ce minte proasta aveam laughing Acum a trecut cateva luni si laughing mi sau intamplat multe.Pai cu baiatu asta ce sa zic vorbesc cu el inca mai imi place de el dar laughing faza e ca m-am impacat imediat dupa ce am zis aceasta intrebare cu amiku ala al meu laughinglaughing acum avem 8 luni impreuna si suntem fericitzi love struck

| Miha a răspuns:

Pai scumpho, totusi nu ti se pare ca esti c-am mica sa faci atatea ''combinarii''? In plus e cu 6 ani mai mare, si pana si cei de varsta ta se gandesc la SEX, dar cel cu 6 ani mai mare? Nu are legatura ca e pocait sau nu, conteaza interiorul; daca tu zici ca-l placi atat de mult nu conteaza parerea celor din jur, si mai intai ar trebui sa-l cunosti pe el, doar atunci vei sti daca minte sau nu.In legatura cu varul tau, nu prea am inteles faza, prea multe greseli de ortografie.Deci in concluzie tinete de scoala, si mai intai cunoastel pe acest baiat mai mult... apoi gandeste-te daca sa-l astepti sau nuwinkingBafta!