| AndreeaGe23 a întrebat:

Daca prietena mea sa desp de un baiat mie imi plc de el si lui la fel ce sa fac. sa ma comb cu el sau nu?
mie teama ca se va supara pe mine prietena mea. deci ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Poti sa vorbesti cu prietena ta. dar daca s-a despartit de el inseamna ca s-a intamplat ceva, o ruptura intre ei. poate nu se mai plac. daca voi va placeti nu inseamna ca nu trebuie sa fiti impreuna din cauza prietenei tale.nu zic sa nu mai fii prietena cu ea, doar ca daca iti e prietena adevarata te va sustine.si in plus inytre ei s-a terminat, gata ce a fost a fost.trb sa traiasca prezentul...acum tu faci cum iti spune inima dar daca prietena ta nu te intelege inseamna ca nu iti e prietena adevaratha:dacm faci cum vrei... sper ca tsiam fost de ajutorwinkingsucces!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Vorbeste inainte cu prietena ta, si povesteste-i situatia daca chiar iti este prietena te va intelege si nu se va supara. Succes!:*