| mihadoli a întrebat:

Hey.buna! se apropie ziua prietenului meu si nu prea stiu ce sa ii cumpar cadou pentru ca este mai mofturos..na prea am idei.ma puteti ajuta? va rog

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Candva, un barbat se bucura nespus de mult cand primea vestea ca sotia lui asteapta un copil de la el. Ce mult s-a schimbat lumea, ce mult ne-a schimbat "libertatea"...
Apropo, el stie ca esti insarcinata, sau poate chiar el ti-a zis sa faci avort si data trecuta?
Scuza-ma ca aduc vorba de asta, dar ceea ce vrei sa sarbatoresti pentru iubitul tau, refuzi sa sarbatoresti pentru copilul tau, si am tinut sa pun asta in evidenta.

| EkaBuBu a răspuns:

Daa! nu e bine sa ii dai bani.Asa o sa creada ca nu stii multe despre eltongue E bine sa ii iei un ceas pe care sa il poarte mereu si daca e din inima pana la urma ii v-a placeahappyIntentia conteaza mereusmug
Funda pleasehappy

| EuAli a răspuns:

I-ai si tu ceva care sa para ca are "valoare" cum ar fi niste haine(bun acum fara inscriptii chinezesti pe ele laughing ), un ceas, etc.

| DemonvsAngel a răspuns:

Zi-mi cum e el si te ajut. Promit!

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Daca este mofturos in loc sa-i dai un cadou atunci da-i bani sa-si ia el ce vrea.Pa pa!

| Giada a răspuns:

Poti incerca un parfum, ceva de imbracat sau daca are vreo pasiune/talent ii poti cumpara ceva din domeniul ala. happy
Sper ca te-am ajutat. :*