| HappyKid13 a întrebat:

Hey bunahappy. Sunt noua pe aiciwhistling. Am si eu o intrebare, dar mai intai sa va zic tot: so, mie imi place de un baiat cu 2 ani mai mare si el stie asta, dar niciunul dintre noi nu face nimic(suntem cam timizi amandoi). Nu prea ne vorbim, fiecare sta cu prietenii lui. Nu stiu daca ma place sau nu.cu toate ca se uita mereu insistent la minestraight face. De curand am aflat ca a fost cu o fata, dar s-au despartit, si am mai aflat ca el nu o place.
Intrebarea mea este urmatoarea: credeti ca am facut bine ca i-am zis pe mess ca nu-l mai placsad?[era offline, si cand a intrat nu a zis nimic]. Am facut asta inainte sa aflu ca fata cu care a fost el de fapt o streseaza si nu o place. I-am zis-o la nervi...inca il plac, si inca cum.straight face dar acum imi pare oarecum rau ca i-am spus si cine stie ce o fi crezand. Voi ce ziceti:-s? Multumesc:*.

Răspuns Câştigător
| iJustHaveFun a răspuns:

Pff,e greu cu baietii astia. Pai daca face pe suparatul e clar, acum depinde cum a reactionat, daca e trist, si tine in el ( noi fetele ne dam seama ) sigur o sa-ti dai seama si o sa vezi daca tinea la tine, in acest caz ar trebui sa mai vb cu el pe mess prostii si chesti din astea, sa incerci sa te apropii de el mai mult si o sa vezi ca el o sa actioneze primul si o sa iti spuna : ca te iubeste. Sper sa iti fi fost de folos. Deci daca i-ai spus asta si regreti arata-i asta big grin Multa bafta

2 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Nu trebuia sa-i spui ca nu-l mai placi ca in final uite tot tu regreti...

eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el sa va cunoasteti mai bine si sa va recunoasteti sentimentile unul fata de celalaltwinking

| Laurixu a răspuns:

Nu ar fi trebuit sa.i spui ca nu.ti place de el. stiu ca aveai nervi dar poate ca el ar fi vrut sa vorbeasca cu tine si ii placea d tine, dar cand a auzith ca nu.ti mai place de el a lasat totul balta.adica toate sentimentele pentru tine ...acuma singurul lucru care ar trebui sa.l faci e sa.l mai bagi in seama ca el sa.si dea seama ca.l mai placi, dar sa nu.i spui direct asta.Bafta:*:*