| sandra12 a întrebat:

Hey!

Cam cat costa telefonul Samsung Corby? Eu l-am vazut la 540 lei. Stiiti unde il pot gasi mai ieftin si in ce magazine.

3 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Http://telefonultau.eu/search.php?search_query=samsung+corby+s3650&x=0&y=0 Este un magazin online, vinde produse noi si originale, foarte apreciat de cei care au cumparat.
Pretul telefonului este de 419 lei ( nu este inclus transpotul care e de 19 lei, se poate sa fie mai mult datorita unor factori, dar o sa fi instintata inainte sa vina comanda daca este cazul ). Dar pentru mai multe informati intra pe site si posteaza un comentariu in care sa intrebi tot ce vrei sa stii.