| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Hey.
Care a fost episodul vostru preferat de la ROBOTZI?
Eu nu am unul preferat. Toate-s foarte cool laughing >

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Hoho,Robotzii cel mai fain desen/animatie, facuta vreodata de un roman.Toate au fost faine, de la primul pana la ultimu.Si azi trebuie sa apara un episod nou daca nu a aparut deja.

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Mie imi plac toate!

| Idk007 a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult ala cu pufosenia happy

| miriapo7 a răspuns:

Chiar daca imi plac toate ep deoarece is super faine favoritul meu este ep 3(prieten).>big grin

| ShiFT_7270 a răspuns:

Al 2-lea, (oficial ep.1) cel cu vinul big grin Cea mai tare faza a fost aia cu halba big grin Cica "AU, ma doare-n ****" rolling on the floor prea penal

| pulisor a răspuns:

Ala cu te tau te feliez cu talent te decupez

| YllyLoveCrazy a răspuns:

Al meu este ep 11-psihic.
ce am ras la ellaughing)