| InoTkd95 a întrebat:

Hey!happy Care este cartea voastra preferata? Dar filmul? Cine imi poate da exemple de filme romantice si carti tot asa de dragoste. Sunt o fire foarte romantica si iubitoare big grin

4 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Carte preferata : Ar fi doua mari si late, nu pot alege una singura.Debia doua. : In arsita noptii de John Ball si Zece negri mititei de Agatha Christie.
Paradoxal cartilor de actiune, intr-un film prefer realitatea - acest gen numindu-se drama. Filme preferate(din nou dau doua) : Reign over me, The Aviator.
Mult succes happy! Tudor

| dulkika a răspuns:

Romeo si Juliaterolling on the floor

| MaraSM a răspuns:

De carti nu stiu pe care sa ti-o zic dar stiu un film se numeste Twilight si mai are inca 3 continuari. Cea de-a 4 va aparea la anul dar sunt sigura ca-ti vor placea toate 3. Twilight, New Moon, Eclipse iar al 4 -lea se numeste Breaking Dawn. Daca vrei sa fie mai mult romantic iti recomand Titanic(putin dramatic), Pe aripile vantului(un film mai vechi dar interesant) si cam atatea stiu. Sper ca ti-am fost de ajutor.big grinhappyhappy

| Liliana_8690 a răspuns:

Hello! Deci. cartea preferata ar fi "Scrisoare de Dragoste " de Alexandru Drumesh... mie mi-a placut ft mult happy
iar filmuL romantic " A Walk to Remember "... chiar daca e mai vechi putin... l'am privit nu demulT si am plins. sad