| yodeni a întrebat:

Hey care stie daca miroase fain parfumul lui catalin botezatu?

Răspuns Câştigător
| speranata a răspuns:

Miroase superrrrr. parintii mei mi l-au facut cadou de martisor si toata ziua stau si il miros. Nu ma dau cu el ca :}} imi pare rau sa-l consum e prea frumos si placut la miros la fel este si parfumul lu Selin Dione sensational il am si este nemaipomenit

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca stii ce parfum foloseste acel om du-te la hipermarket si sunt parfumuri de proba, cautal si pe acela si vei vedea cum miroase.

| Alexander21 a răspuns:

Catalin Botezatu stie.

| oana_9051 a răspuns:

Eu. miroase extraordinat il iubesc