| AlexandraSmiley a întrebat:

HeyhappyCare stiti cum sa elimin fundalu` la o poza si sa pun altu`? Prin pizap care stiti? Cum sa fac? Daca vreti va dau id`ul prin msg si va dau poza, poate mi`o editati voisad. plss. Fundita normal!

Răspuns Câştigător
| Stephsweet a răspuns:

Pai tzil editez eu...lasami in mass id tau sh gata. e ff usor, insa sa`mi zici km cu ce ai vrea sa fie fundalu(modele faine, natura, chestii ciudate, love, etc ps: mie imi plac cele cu modele sunt super.
Fudissaaaaaaah? tongue