| anonim_4396 a întrebat:

Hey...cari amici, dau funda. In urma cosurilor pe care le-am stors anul trecut mi-au ramas un fel de gaurele mici in obraz. Atunci nu era mullte persoane care sa ma invete ca nu este bine sa storc cosuri...crying Ce pot face? Ceva natural? Help

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Incearca lotiune antiacnee pentru ten gras sau mixt predispus acneei. Este cu eli de salvia, metionina, vitamina B6. Este dezinfectant, antiinflamator si regleaza secretia glandelor sebacee. Este foarte bun, il folosesc si in prezent si se cunoaste bine ce a fost inainte si ce a fost dupa. Purifica tegumentul si contribuie la prevenirea aparitie cosurilor si a punctelor negre.

Este de la Cosmetic Plant. Il gasesti la farmacii, la supermarket etc.
Este un flacon alb de 200ml.

Pe curand!
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Amy a răspuns:

Cea mai buna optiune este sa faci niste sedinte de peeling facial la un salon din oras. succes!