| MissGreenDots a întrebat:

Hey. Ce culoare sa imi pun la bracketii de la aparatul dentar? Am auzit ca o culoare deschisa iti poate face dintii sa para galbeni, deci nu optez pentru asa ceva. Cea mai "populara" ca sa zic asa e albastru deschis, turcoaz mai exact. Ce spuneti, ar arata bine turcoaz? big grin

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Pei tie-ti sta bine cu turcoaz? Daca da, ar arata bine. Trebuie sa te gandesti si cum vei arata per total, n-o sa stea nimeni sa se uite fix la dintii tai ca ar fi nepoliticos tongue
Alege o culoare care-ti place pentru ca uneori, nu tot ce e la moda este si potrivit pentru toata lumeawinking

1 răspuns:
| AnewCake a răspuns:

Si eu am aparat dentar si l-am schimbat din turcoaz intr-un roz neon. e bestial iar dintii arata albi nu galbeni big grin