| lovemusiiiiiiiic a întrebat:

FUNDA! pentru cei care poarta/au purtat aparat! eu am aparat dentar de 3 luni, si am dintii putiiin galbeni. acum am un grena inchis la aparat si nu imi place cum arata. Ce culoare as putea sa imi pun la aparat, ca sa nu para chiar asa de galbeni! HELP!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

O culoare neutra care sa nu se combine deloc cu galbenul, cum e gri, sau pui galben si nu se mai vede asa de tare la dinti culoarea.

| ChokoX3 a răspuns:

Buna. Cred ca cea mai buna culoare e turcoaz. Eu am avut-o de 3 ori si-mi statea bine, mai ales ca se asorta cu toate hainele.
Dar daca tie nu-ti place turcoazul, iti recomand roz sau verde. cu verde nu se vede chiar asa de rau.