| Anonimatttt a întrebat:

Hey
ce faceti?
am si eu o intrebare
as vrea sa fac un video cu toti colegeii mei si nu stiu ce melodie sa pun pe fundal
imi dati si mie niste ideei?
daca se poate sa fie melodii in romana sau daca nu straine
multumesc

Răspuns Câştigător
| forbidden_1470 a răspuns:

Hi-Q - Gasca mea... poate

5 răspunsuri:
| Mirela a răspuns:

Dupa cate vad la nick`ul tai ai `98.deci esti ink in generala. hi-cu - asa-s prietenii e mai bunalove struckdecat gasca mea

| Anonimatttt explică:

Da inca sunt in generala(12 ani)

| Vero1996 a răspuns:

Cand o sa fii a 8 a e perfecta Fratii Peste - Anii de scoalalove struck [nu e manea] dar acum merge ft bine Hi-cu Gasca mea Hi-cu Asa's prietenii sau Hi-cu - Razna

| adryanna_7314 a răspuns:

Daca esti l liceu ar fi frumos mel aia ani d liceu cu emotii la romana, ani d liceu cand l mate dai d greu...nu stiu cum se numeste! dar cred ca ar fi interesant!

| anonim2 a răspuns:

Ori ce a zis @forbidden sau Candy-n-am sa uit.