| Summer Memories a întrebat:

Hey ce faceti?:X
Stateam acum si ma gandeam si mi-am amintit ca erau niste desene pe Jetix acum ceva ani.Era despre o pisica care se numea Mauricio si o pasare(cioara cred) care se numea Iacob si in fiecare episod trebuia sa dezlege o vraja. Aparea o broasca testoasa, le spunea o ghicitoare si ei trebuiau sa o ghiceasca ca sa dezlege o vraja.Stiti cumva cum se numea desenul? :X

Răspuns Câştigător
| Mariella a răspuns:

Wunschpunsch se numea. Si era asaaaaaa de draguuuut

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii love strucklove struck ce ma bucur! acum stiu si eu cum se numeste... de cand nu l-am mai vazut, ah si tipa aia durdulie blondaaa laughing si broscoiul ala verdee. worried super tare, super tare! kiss kiss cea mai tare intrebare. dnd, am de vizionat cevahee hee

cami
| cami a răspuns:

Ce-mi mai amintesc de atunci. Stiu ca ei cautau apa cu un bat bifurcat. de atunci si eu cred in prostia asta laughing Sau slabanogul ala laughing cu nasul luuung, ah, si de fiecare data broscoiul le da cate o pedeapsa "stapaniilor". stiu ca o data i-a tranf in masini laughing ce vremuri love struck

cami
| cami a răspuns:

Pe asta l-am vazut de nu stiu cate ori. http://www.youtube.com/watch?v=pxVwLbkFsXs scuuuuze, dar cand vine vorba de Wunschpunsch parca nu ma pot oprii;))

| BlackMan a răspuns:

A da imi aduc aminte vrajitorii BUBONICI aia...

| Summer Memories explică:

Cami stai linistita, si eu sunt la fel cand vine vorba de desenele astea mai vechi, mai alea de Wunchpunsch :X
Deci suntem 2hee hee :X

| AndutzaAndu a răspuns:

Wunschpunsch love strucklove struck

| vladutz_9733 a răspuns:

Da imi aduc aminte era sweet
pacat ca lau terminat Wunschpunsch

| Pati_8648 a răspuns:

Te iubesc, te iubesc happyhappyhappymerci merci