| pitikaaaa a întrebat:

Hey ce inseamna cand visezi ca te dor ingrozitor dintii?laughing
inseamna ceva sau?

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Caestiproasta

| madaa a răspuns:

Dupa ce visezi o anumita chestie trebuie sa fi f atenta in ziua respectiva c es eintampla! eu una am visat ca am facut eu avort! nu am intretinut relatii sexuale cu nimeni! dar in acea zi am aflat ca o cunostinta a facut avort era ca un semn am ramas masca
! aici scrie c adinti albi inseamna succes dinti cazand imbolnavire bine asta poate s afie imbolnavire exterioara sau interioara depind ecum privesti lucrurile si in ce modwinking

| ellaehella a răspuns:

Daca te dor si nu cad.inseamna ca se intampla ceva rau. daca visezi ca.ti cad dintii si nu te doare.se intampla ceva rau cu cineva care nu e aproapiat. daca te doare si iti cad.moare cineva happy

| ellaehella a răspuns:

Hmm :winking sper ca te.am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti foarte stresat de ceva care se apropie sa se intample...si da in principiu ceva rau ca asta inseamna durerea dintilor cea pe care o vei simti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un cosmar...eu am visat odata ca ejaculez si cand m-am trezit chiar am ejaculatlaughing