| Babydin4you a întrebat:

Hey! Ce intelegeti voi prin liceu de fite? Imi puteti da exemple despre astfel de licee?

Răspuns Câştigător
| awesomeiubarici a răspuns:

Se spune ca liceele de fite sunt cele in care profesorii nu predau nimic si totusi liceele sunt considerate bune pentru ca elevii sunt bogati si isi platesc meditatii. eu nu am parerea asta. oameni fitosi exista peste toti. nu poti "fugi" de ei. n exista licee fara fite.

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

De ce vrei sa mergi acolo, draga? oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam toate liceele sunt asa, pline de cocalari, pitipoance etc.

| MagdaKathy a răspuns:

Eu sunt la un astfel de liceu. cel putin asa il considera unii e Colegiu National Gheorghe Asachi. happy

| MariaAna1996JqYv a răspuns:

Un liceu de fite este. Eminescu unde invat eu sau Hajdeu..sunt mai multe dar astea inseamna licee de fite. Funda plzzz chiar am nevoie de ea.