| AdaAndreeaAda a întrebat:

Hey ce jocury propuneti pentru o petrecere de 15-16 ani. fundita:*

Răspuns Câştigător
| sexyGirl_1453 a răspuns:

Sticluta
Bataie cu Perne
Adevar sau Provocare
farse la telefon
bancuri si povesti de groaza
baba oarba
karaoke
Dansul [nu uita-----> Mult dans]
Comandati Pizza
Poze
Clatite
sper ca te-am ajutat
FunditszA? plizz :X

5 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Gang bang

| Afgshhakakl a răspuns:

Twister...Adevar sau Provocare (dar provocarile sa fie cu tupeuwinking ), jocuri cu carti sau puteti sa inventati. Din cate imi dau seama o sa fie ziua ta, deci, LA MULTI ANI!

| jora92 a răspuns:

Strip poker, ruleta cu bauturi, sticla, popa prostu pe baute, orice joc care include casa pentru tine si bautura se poate termina numai cu bine/

| Waffle_6155 a răspuns:

Adevar sau provocare e OBLIGATORIU. sau mai bine provocare sau provocarewinking fara perdele.

| oXLoryXo a răspuns:

Adevar sau provocare, urmatoarea carte, pas.

altele nu mai stiu... funda?big grin