| lucy1234 a întrebat:

Hey! Ce pagini frumoase de facebook stiti.
Cele mai multe si mai frumoase FUNDA

Răspuns Câştigător
| PatiiixD a răspuns:

Vise Ciufulite, Lonely Girl., Girls love life., [ Ador sa fiu Copil ], Trăiesc prezentul, nu trecutul! ღ, printesa lui :X, Love is magic love struck., Papagali Vorbitori, • Vis Implinit •, MaGἶe, ~ D-şoară., D-soara de cartier, D-sOara rebeLa, etc.

Sper ca te-am ajutat:*!

| lucy1234 explică (pentru PatiiixD):

Hey! Si eu iubesc aceste pagini mersii de raspuns as vrea sa dau Funda la toti dar nu pot.Voi da Funda la acela care a scris mai multe pagini.

| PatiiixD a răspuns (pentru lucy1234):

Merci si eu pentru funda, scumpaa '. :*!

| lucy1234 explică (pentru PatiiixD):

Npc :*

11 răspunsuri:
| CrazyGirl18 a răspuns:

Love and you be loved,love to smile,d-soara rebela,magie, noi suntem adolescenti, noi, doar zambeste, cica o iubeai.
Cam astea sunt preferatele mele.Mi-ar face mare placere daca as stii ca si tie iti plac... Pusykisswave

| ella7 a răspuns:

Poi D-soara de cartier, Love To Smile, Just for Dreams astea sunt favoritele mele... sper ca te-am ajutat fundita?big grin

| FatalScream a răspuns:

Stiu ca ai dat deja funda, dar daca vrei viziteaza si pagina eu.si.moda Este pagina mea happy

| FatalScream a răspuns:

Stiu ca ai dat deja funda, dar viziteaza si pagina eu.si.moda.Sunt poze editate de mine, uita-te daca vrei big grin

| LolitaLo a răspuns:

F E T E L E happy

| Claudiu_Andrei_1996 a răspuns:

Ciudățeni si Vlog. Sunt cele mai bune pagini.

https://www.facebook.com/pages/Ciudățeni/358648040943788? fref=ts

| alexstarr a răspuns:

#Bancuri pentru toti!

www.facebook.com/glume.fun (y)