| Izadora a întrebat:

Hey! Ce parere aveti de telefonul Alcatel OT991? Vreau sa mi-l i-au si ceva pareri. funda

2 răspunsuri:
| SmiiileXoXo a răspuns:

Telefonul este praf. Dupa 1 saptamana de utilizare am cerut returnarea lui deoarece nu sunt multumit absolut deloc. Comenzile merg foarte greu, touchscreenul merge foarte prost, cand vrei sa apelezi, se inegreste ecranul iar apelul se face dupa cateva zeci de secunde bune.....etc etc! Va sfatuiesc cu mana pe inima sa nu achizitionati asa ceva deoarece dupa parerea mea, Alcatel a dat gres cu varianta aceasta de terminal. Norocul meu a fost ca l-am achizitionat on-line si mi-a dat posibilitatea sa-l returnez ca daca-l luam din shop sau partener Orange o luam in freza. Numai bine!

| BiTW a răspuns:

Îl am și eu de aproximativ 4 luni, și sunt foarte mulțumit de el. Având în vedere prețul său, eu zic că își merită banii.

Singura problemă este că uneori se blochează brusc, în special în momentul în care deschid o aplicație. În orice caz, în cazul în care nu ai la dispoziție o sumă mai consitentă, pentru a-ți cumpăra un Samsung/ HTC, ți-l recomand.