| Rosualbastruviolet a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Alcatel X Pop? Vreau pareri de la cei care il au!

7 răspunsuri:
| khwewljewew a răspuns:

E slab.

| Rosualbastruviolet explică (pentru khwewljewew):

Dar tu ce telefon ai de zici ca e slab? daca si asta e telefon slab....inseamna ca nu stii ce functii are

| supercharge a răspuns (pentru Rosualbastruviolet):

Da unde vrei sa il bagi? In ce parte? Ce naibii pui intrebari de gen aici la dragoste sis ex. Exista o categorie numita Tehnologie respectiv Telefonie. Acolo se pun intrebari de gen. Aici daca vrei experiente cu el prin alte parti, ca alteva nu stiu ce sa fie. Si da, are vibrator daca esti curios si de asta.

A, si daca e atat de grozav, si stii ce funtii are, de ce ai mai pus intrebarea?

| khwewljewew a răspuns (pentru Rosualbastruviolet):

Conteaza ce telefon am eu? Am iphone 5

| Rosualbastruviolet explică (pentru supercharge):

Nu e problema ta unde pun eu intrebarile