| Rawr123 a întrebat:

Hey, ce parere aveti despre Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta din Bucuresti? Cum sunt elevii. sper ca nu sunt cocalari sau ciudati. profesorii cum sunt? astept pareri big grin Multumesc mult.

1 răspuns:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Nu stiu cum este liceul dar un lucru sigur iti pot spune sigur.
Mai nou toate liceele din Romania sunt predominante de cocalari si EMO. Nu exista unul fara, dar daca te intereseaza in mod cert liceul cauta pe net forumuri si opinii.