| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Hey! Ce parere aveti? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:16&tx=71&ty=21&biw=1152&bih=554

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=145&ty=32

funda!

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Niciodata nu am suportat-o pe fata asta.

| LoL a răspuns:

Imi daifunda degeaba? bine tot ce pot spune e ca e fff frumoasa si canta misto pe bune

| ankadella a răspuns:

Superbe.love struck

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Sunt belea pozele.Alexandra e frumoasa happy.si chiar imi plac pozelelove struck a iesit binetongue

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Wow.Alexandrahee hee
Da super pozelehee heede fapt scuze greseschee heeea e superbahee hee

| shanela a răspuns:

E sexywinking

| LauraLl a răspuns:

straight face alexandra este o c***a care s-a lansat cu niste melodii care sunt compuse de altcineva (ca restul romanilor de la tv de altfel) si...cam asta e parerea meastraight face

| vanny2000 a răspuns:

Imi place Alexandra Stan! Super cool pozele

| DamonsGirl a răspuns:

Pai.E destul de frumoasa...Canta frumos. Ar putea ajunge departe.