| Bishop a întrebat:

Hey, ce site-uri romanesti de unde iti poti comanda tricouri cu diferite trupe sunt? eu vreau cu Simple Plan si am incercat pe www.maniacmusic.ro si nu au...

4 răspunsuri:
| NimeniCuActe a răspuns:

Www.bestial.ro... www.tu.ro... si mai cauta pe google:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici:http://www.tricouri-personalizate.eu/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude thinking nu stiu ce sa zic... si eu caut d o buna perioada d timp un tricou SP... ink nu am gasit p nicaieri... si wtf peste tot gasesti tricouri Gorgoroth, Burzum, Behemoth etc. Chestiile cu adv tari nu se gasesc nicaieri... eu iti urez bafta happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tricouri-personalizate.eu intrii acolo si pui ce poza vrei tu