| Inimutsa a întrebat:

Hey! Ce statusuri noi stiti?:* Dau funda! promit

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •".love struck

Sa curga °Jack si °Redd Bull pana dimineataa`.Respeect pentru cei` cu poftaa de viataa`!love struck

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •
Incerc sa ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru o buna impresie
.nu sunt perfeCta, dar de ce m’as sChimba cand prietenii ma iubesc si aSa? .•
Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, atunci am nevoie cel mai mult.
Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.
mi-as dOri Sa fiu diN nou o feTiTzZa miCa deOaReCe juLituRiLe diN geNunChi sE viNdeCa maI repeDe deCat iNimiLe fRanTe!
Ċέl mάϊ †ѓϊŝ† lΰĸѓΰ έ ŝά'l vέzī pέ ċзl ķāѓз'l īΰвέŝħ†ī īΰвϊήd pέ дl†ĸϊήέvд
~ Imi reviiin putin. incerc s.O iau de la inceput. n.are rOst sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit .acum nu te iubesc. saw poate da. dar nu maii cOnteaza.Du`te la ea.pa! =]
"`Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele`"

нαι ѕα ƒυgιм , ѕα єνα∂αм. . .нαι ѕα ηє αѕcυη∂єм ∂є α∂єναя. . .нαι ѕα мιηтιм cα є ρєяƒєcт. . .нαι ѕα ƒιм ѕυƒℓєт , ηυ υη σвιєcт [:χ]
•TotuShi ma admiRa pentRu ca Sunt copil si am o lumE de Vis si Singura mea atinGere il duCe'n paRadis ;x
Sh s`au spus multe v0rbe rele despre noi . *** la toti care auu vrt s` ne traga inapoi!
Mi-a spus odată tati o vorbă deşteptă : Prinţes-o , nu alerga după caleaşca ce nu te-aşteptă !
Când mi-era greu , tati îmi zicea : Prinţes-o , nu plânge , lumea nu se opreşte în loc pentru durerea ta!
Am o vorba de la tata intr-o zi se -ntoarce roata!
• Asta sunt si n`ai ce face ,alta mamy numai faceee •

P` cine! ;* ai langa tine acum >;d < ,` tuu s` bagi d` seama ca daca` dispare maine,! ai s` vezi c` mult inseamna ;x!

Inca te may iubesc :X Dar prefer sa askund sentimentul pierdut printre Regrete. Nu te-am pretuit cand trebuia si acum Plang in Urma.Ta

Eu sunt fumul din tigara ta aprinsa.Sau st umbra ta care se vede sh cu lumina stinsa

Inima mea vrea la tine.:XVrea ca so pastrezi binee. Sa nu vinaa altcineva sa'si facaaa locc langa iaaaaa

Ce triste imi par aceste zile.si totu`i trist in juru` meu.la orice pas te vad pe tinesi-atunci cand dorm te vad in ochyy mereu!

Cu Perna in Bratze ;x Te astept Suspinand < Si stiu ca-mi lipSestii
Nu mai este cum Era NU` mai simT IubiRea Ta :o !

Doamnee ai grija de EL Deschide.i ochiii Si dai tot ce vrea EL[-o< Dai o fetita care sa il iubeasca asa cum e EL

Imi PaRe raw, Dar Stiu Ca acum e prea taRziu. E frIg in sufleTu` meu :-ss. Si voi Ramane Q regReTele merew

Ca orice poveste are si un sfarsit.Intr-un tarziu.Sa lupt de una` singura.Sincer?Nu prea mai stiu!

Esti` atat de deaprte`!Un final` fericit.din `povesti neterminate`!

My first love broke my heart for the first time`!

Stii,vroiam sa fiu cu tine,stii,vroiam sa avem ceva,dar tu ai dat in spate,ai crezut in altcineva!

Stai pe canapea, Sau e doar umbra ta, Nu mai stiu ce vad,ce simt,ce vreau. E numai vina mea, Pierd iubirea ta, Si ma sting incet,ca focul tau din piept.

Nimanui nu-i pasa Nimeni n-a gresit Nimeni nu vede ca nu sunt atat de puternica De fiecare data sper ca visezi Mi-e dor tine Te ating Dar tu nu simti Strig la tine dar u nu ma auzi.
E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el. –

♥ Nu ştiu să fiu numai pentru tine . Greşesc mereu . nu mă pot abţine !

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange.

E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine Poate intr-o zi iti vei aminti Ca am avut grija de tine Macar o zi

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy

Iti multumesc ca ma inveti sa iubesc Te voi pastra in inima mea pentru totdeauna`;x

•Unde nu o sa fii tu,cea mai mare distractie o sa fie !

Poate o altă ea îţi va părea mai minunată ,Simplă,Dar totuşi complicata !

Mai ştii?Îţi plăcea să o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a rămas,tu tot cu ea în gând .

Ea nu uita niciodata prin cate au trecut , iar el cand o priveste ramane mut !

Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine .;x

Nu'i aşa, puiule ? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine!

-"Ma joc mereu cu tine, Zâmbesc când vad că ţine, Mereu te întorci la mine.Te urăsc, te iubesc, Ba te vreau, ba-mi doresc Să nu mai ştiu de tine.

Prinţeso, nu plânge că viaţa nu te aşteaptă.

Mi-ai dat motive sa traiesc,cum sa nu te iubesc ?!

Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti, ca pentru tine am renuntat la multe si la multi

Pentru ca atunci cand ma gandesc la el,zambesc fara sa vreau !

Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente. happy

Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala.

Nu-ti mai manjii fata' cu lacrimi de iubireee Nu-mi cere sa te iert :* . Stii ca nu-mi sta in fire

Nu te potshi schimba da ea mereu te va ierthaa sthii ca ori ce ai face t0ot la ea te vei intoarce love struck

nu te potshi schimba da ea mereu te va ierthaa sthii ca ori ce ai face t0ot la ea te vei intoarce love struck

Nu stiu' cum suna dar fericirea mea consta in a fii impreuna ;>

Sunt mai multee ca ea love struck Dar nu toate straluCesc !

Pentru ca te iubesc :* Merit mai mult straight face Nu crezi ?!

Toate il vreti macar o noapte. Dar nu are timp de vagaboante .Va vrajeste, va zapaceste, va da sperante, va amageste, Dar cand vine vorba de iubire, va spune ca ma are pe MINE!

Promit că într`o zi o să te uit winking

1000 ca ea nici una ca mine love struck

Nu te mai da mare ca te cunosc de cand erai la reducere pe rafturile prafuite winking

♥ Te iubesc rau ;x, Deci nu e bine! straight face #

---> ♥ O sa ne-amintim cum a fost day dreaming O sa zambim :] , O sa ne privim la fel ;; ) Doar prieteni o sa fim`! ;x

`~ Nu vreau sa te vad cu alta` :[.Dar o sa sar si peste asta big grin Oricat de mare`i saltu` winking ~`

intr-o lume alb si negru ...am tupeuu sa visez in culorii . :]] smug

Prefă-te că eşti trist şi…. bucură-te de viaţă !

Regreti?Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut

Un singur lucru bun am invatat de la tine batting eyelashes . sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine !

Nimănui nu-i pasă dacă eşti trist, aşa că ai putea la fel de bine să fii fericit

Da-le naibii de sentimente, am momente cand n-am argumente!

Am invatat ca dupa altu tot un altu vine.Aceleasi replici.Acelasi "Te iubesc"…Acelasi rand "Mi`e dor de tine Te doresc"…!

• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •

Imi pare rau pentru toate greselile pe care le-am facut :* mi-am dat seama ca pe tine te iubesc enorm de mult ! ♥

Credeam,crede-ma,in orice zambet.Fugeam de tot sperand sa fug de orice urlet.

Sa ai grija cum t porti cu mine` daca` mai vrei s` tin la tine`! K sunt prea dulcee` cum m` port cu tine`, n`am aere ma sti bine``! Cu dedicatzieelaughing

Tu spui "lasă,va trece tot",dar se întâmplă iarăşi . Atâtea faze de căcat din partea falşilor tovarăşi

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea" !

• îi mai dau o şhansă • să imi dovedească • că şhi un vagabond ştie să iubească •.

• ştii că pot să iubesc pe oricine ;; ) • ştii că pot fi fericită : x • şi fără tine ! • ;*

Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

•Inca o seara incepe gratios . Parfum in aer . Nimeni nu sta jos . Pahare pline . Agitatie . Si fetele fac senzatie! •" ;D/

Ma exprin sa intelegi mesajul`;x Eoo nu`s mata` sa-mi cenzurez in fata ta` limbajul`winking

Cand vine vorba de iubire , spune`le ca ma ai pe mine >:"

Nu vreau să fii visul meu ci realitatea viselor mele

Primul " Sa mor daca mai beau" . Pana se`ntampla a doua oara . Prima iubire de`o vara . Prima adsenta la scoala . Prima oara cand te`ai intors a doua zi de pe `afara .

~Masini si vila cu piscina in curte , te lauzi si imi spui ca ''este multe''. Mai lasa-ne , pustan de bani gata , si du`te sa prostesti pe alta

~Clubul vagaboandelor cu zero venit , saluta cu respect vagabonzii care inghit.

• Sunt inca O copila . nu inceRca sa ma schimbi . mai tarziu iti va fi dOR !

Nu vreau averi, vreau doar un baiat care sa ma sune sa-mi spuna: Ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna !

Mereuu itSii spun>;dd< Ca totul´va fi binee, Mereu Imi spui´ca orice;;] Ar fii Ramaii Langa Minee;o3´

Prea repedee;;= ´toate ;;* S`au pierdut in Vant ´0ricee ar fi;;] tot t´am in Gand;o3

Invata sa faci diferenta dintre alte fete si fata ta, Ca toate iti vor spune "te iubesc" dar nimeni nu te va iubi ca ea

O doare cand te vede cu altcineva. Ii frangi inima Fraiere nu te mai juca !

De la un timp esti cam ciudat. Ma intreb oare vreodata ti-a pasat!?

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu. .Am plecat si n-o sa mai vin! Tu plangi. Dar gandeste`te Ca a fost invers In trecut "

"AhA.AhA UiTe`Te La PoZa MeA.Si AdUtI AmInTe Ca M`aI LaSaT PtR ZdReAnTa Ta. "

Satula de tine…satula de noi…Stai!Nu pleca!Intoarce`te!…Ia in *** si trecutu si plecati amandoi…!

Cand iti vei da seama ce mult valorez……. si vei vrea sa te intorci la mine…… aduti aminte ca mai parasit pentru alta…. si daca veii vrea sa mai fiu a a ta…. o sa fie prea tarziu……. eu te voi uita si voi fii a altuia….

AcUm DuTe!Fa Ce VrEi !Dar Sa Nu MaI Ai TuPeU Sa PrIvEsTi In OcHiI MeI

Daca as putea i`as da parte din mine, Vreau sa o vad zambind urland de fericire